Installatøren Sarpsborg

Ditt naturlige valg av elektriker og varmepumpe leverandør  i Sarpsborg

Installatøren Sarpsborg AS er en moderne, innovativ elektrikerbedrift. Hos oss treffer du en blanding av yngre og erfarne fagfolk. Vi er opptatt av tidsriktige løsninger for deg, enten du er privat eller nærings kunde. Alle typer elektriker oppdrag utføres, fra de helt små og mellomstore i private hjem, til større prosjekter i samarbeid med bygningsentreprenører. Vi innehar også flere rammeavtaler med stat og kommune, samt private bedrifter. Vårt hovedmål er at du som kunde skal føle deg ivaretatt enten du kontakter oss på telefon, mail eller kommer innom våre trivelige lokaler i Råkilveien 1 i Sarpsborg.

Adresse
Råkilveien 1, 1710 Sarpsborg
Tlf: 40 00 21 22
E-post: sarpsborg@installatoren.as
E-Faktura: faktura.sarpsborg@installatoren.as

Org nr: 995 330 849


Per Tore Solberg

Daglig leder

Mobil: 414 09 162
E-post: per.tore@installatoren.as

Hans Erik Skoglund

Servicemontør/Serviceleder

Mobil: 920 37 128
E-post: hans.skoglund@installatoren.as

Madeleine Wick

Varmepumper/Ettermarked

Mobil: 957 86 723
E-post: madeleine@installatoren.as

Patrick Lindgren

Basmontør

Mobil: 905 37 203
E-post: patrick@installatoren.as

Per Olav Huseby Kolberg

Basmontør

Mobil: 468 45 560
E-post: per.olav@installatoren.as

Theis Skovsø Nielsen

Servicemontør

Mobil: 405 25 652
E-post: theis@installatoren.as

Kim Andre K. Kultorp

Servicemontør

Mobil: 976 93 410
sarpsborg@installatoren.as

Kristoffer Torp

Servicemontør

Mobil: 975 28 467
E-post: kristoffer.torp@installatoren.as

Anders Pedersen

Servicemontør

Mobil: 950 11 052
E-post: anders.pedersen@installatoren.as

David Frydenlund

Servicemontør

Mobil: 906 88 624
E-post: david@installatoren.as

Kim-Andre Stubberud

Montør

Mobil: 905 24 064
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Anders Rene Lunner

Montør

Mobil: 482 80 178
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Marius S. Grøndahl

Montør

Mobil: 970 93 075
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Kenneth Kjølstad

Montør

Mobil: 971 49 733
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Barzan Aziz

Montør

Mobil: 954 77 436
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Nils Johan Johansen

Montør

Mobil: 905 36 965
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Sindre Bjelde Andersen

Lærling

Mobil: 482 51 544
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Camilla Galborgen

Lærling

Mobil: 957 99 448
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Henrik Olavesen

Lærling

Mobil: 478 75 083
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Jonas Hansen

Lærling

Mobil: 975 43 638
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Abdulmusawwir Rahimi

Lærling

Mobil: 400 58 420
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Tommy Kase

Montør

Mobil: 453 91 676
E-post: sarpsborg@installatoren.as

TOP