Installatøren Oslo

Installatøren Oslo AS satser på trivsel og utvikling; hos oss er de ansatte i fokus! 

Installatøren Oslo AS er en innovativ elektrikerbedrift i stor utvikling. Våre ansatte er engasjerte og erfarne fagfolk, som alle er opptatt av at du som kunde skal få personlig oppfølging og det beste resultat. Vi utfører alle typer elektrisk arbeid, til både private og bedrifter. Hos oss er ingen jobb for liten og ingen jobb for stor. Spør oss gjerne om kontroll av el-anlegg, smarthusløsninger eller andre elektriske installasjoner. Vi lover å stille på alle oppdrag med engasjerte ansatte, god kvalitet og riktig pris. 

 For å sikre den riktige kontakten, ring oss på telefon 400 02 122.


Adresse
Skiveien 200, 1415 Oppegård
Tlf: 40 00 21 22
E-post: magnus@installatoren.as
E-Faktura: faktura.oslo@installatoren.as

Org nr: 985 885 443


Rolf Vidar Grønvoll Aaen

Daglig Leder

Mob: 957 03 774
E-post: rolf@installatoren.as

Magnus Haugen

Utviklings- og faglig leder

Mob: 488 94 241
E-post: magnus@installatoren.as

Kristin Torsnes

Kontorleder

Mob: 415 28 101
E-post: kristin.torsnes@installatoren.as

Stian Melby

Avdelingsleder service

Mob: 979 91 776
E-post: stian.melby@installatoren.as

Øyvind Strønen

Serviceleder

Mob: 402 18 414
E-post: Oyvind.stronen@installatoren.as

Denis Chuprin

Prosjektleder

Mob: 462 60 047
E-post: denis@installatoren.as

Petter Svendsen

Prosjektkoordinator

Mob: 917 12 192
E-post: petter.svendsen@installatoren.as

Joakim Hennøen

Mellomleder

Mob: 979 91 779
E-post: joakim.hennoen@installatoren.as

Tommy Løkken Larsen

Mellomleder

Mob: 979 91 785
E-post: tommy.larsen@installatoren.as

Jon Henrik Johansen

Montør

Mob: 979 91 790
E-post: jon.henrik@installatoren.as

Håvard Espeli

Montør

Mob: 452 18 993
E-post: haavard.espeli@installatoren.as

Aslak Amund Skum

Montør

Mob: 979 91 780
E-post: aslak.skum@installatoren.as

David A. Schøyen

Montør

Mob: 979 91 781
E-post: david.schoyen@installatoren.as

Darius Jurevicius

Montør

Mob: 960 95 456
E-post: darius@installatoren.as

Tom Tretzka

Montør

Mob: 950 08 611
E-post: tom.tretzka@installatoren.as

Henning Remmen

Montør

Mob: 979 91 775
E-post: henning.remmen@installatoren.as

Bastian Schiøll Sandsmark

Montør

Mob: 979 91 783
E-post: bastian@installatoren.as

Gregorz Jastrowicz

Montør

Mob: 977 51 409
E-post: gregor@installatoren.as

Rafal Kosinki

Montør

Mob: 939 57 332
E-post: rafal@installlatoren.as

Olav Torvetjønn

Montør

Mob: 400 02 122
E-post: olav.torvtjonn@installatoren.as

Patrick Fernsjø Rennemo

Montør

Mob: 451 99 148
E-post: patrick.rennemo@installatoren.as

Hans William Rivamonte Hylander

Voksenlærling

Mob: 451 99 148
E-post: hans.william@installatoren.as

Vidar Havdahl

Voksenlærling

Mob: 959 77 064
E-post: Vidar.havdahl@installatoren.as

Simen Olafsen

Lærling

Mob: 993 75 854
E-post: simen.olafsen@installatoren.as

Mathias Hov

Lærling

Mob: 986 27 900
E-post: mathias.hov@installatoren.as

Øyvind Ludviksen

Lærling

Mob: 986 06 762
E-post: oyvind.ludviksen@installatoren.as

Dennis Nygård

Lærling

Mob: 954 91 263
E-post: dennis.nygaard@installatoren.as

TOP