Installatøren Indre Østfold

Vi kan mer enn lys og varme!

Installatøren Indre Østfold er lokale elektrikere med kontor på Oppegård i Ski kommune. Med moderne verktøy kan vi prosjektere og utføre alle typer elektriske anlegg: uansett bygg, både sterk- og svakstrøm. Vi utfører service og vedlikehold på el-anlegg, og vi kan gjennomføre både internkontroll og kontroll av el-anlegget. Vi gir deg gjerne fast tilbudspris – og ikke minst: Vi kan krympe strømregningen!


Adresse
Skiveien 200, 1415 Oppegård
Tlf: 40 00 21 22.
E-post: post@installatoren.as
E-Faktura: faktura.oslo@installatoren.as

Org nr: 985 885 443


Rolf Vidar Grønvoll Aaen

Daglig Leder

Mob: 957 03 774
E-post: rolf@installatoren.as

Magnus Haugen

Fag- og utviklingssjef

Mobil: 488 94 241
E-post: magnus@installatoren.as

Hans Martin Hvesser

Avdelingsleder

Mobil: 992 15 112
E-post: hans.hvesser@installatoren.as

Jan Arild Bakker

Mellomleder

Mobil: 992 15 116
E-post: jan.arild.bakker@installatoren.as

Linda Strøm

Montør bygg

Mobil: 900 78 687
E-post: linda.strom@installatoren.as

Nils Thorvald Aamodt

Montør bygg

Mobil: 977 99 991
E-post: nils.aamodt@installatoren.as

Lars Erik Ness

Servicemontør

Mobil: 992 15 109
E-post: lars.erik.ness@installatoren.as

Gylfi Gardarsson

Servicemontør

Mobil: 971 57 682
E-post: gylfi.gardarsson@installatoren.as

Harald Gundersen

Servicetekniker

Mobil: 992 15 111
E-post: harald@installatoren.as

Alexander Bjørnestad

Montør

Mobil: 905 82 307
E-post: alexander.b@installatoren.as

Håkon Langstad

Montør svakstrøm

Mobil: 992 15 115
E-post: haakon.langstad@installatoren.as

Vytautas Masonas

Montør

Mobil: 467 19 974
E-post: vytautas.masonas@installatoren.as

Morten Emil Ruud

Montør

Mobil: 949 74 470
E-post: morten.ruud@installatoren.as

Kristian Engen

Lærling

Mobil: 416 65 035
E-post: kristian.engen@installatoren.as

Johan Magnus Ruud

Lærling

Mobil: 414 61 974
E-post: johan.magnus.ruud@installatoren.as

TOP