Installatøren Fredrikstad

Ditt naturlige valg av elektriker i Fredrikstad!

Installatøren Fredrikstad er en totalleverandør av elektriske tjenester. Vi tar på oss både private og offentlige oppdrag og har en godt etablert service avdeling.

Installatøren har kompetanse, samt lang erfaring med smarthusløsninger/KNX, være seg utførende eller prosjekterende.

Samtidig har vi en egen avdeling som sørger for Intern kontroller for både næringsliv og kommune.


Adresse Dikeveien 36, 1661 Rolvsøy Tlf: 40 00 21 22 E-post: post@installatoren.as E-Faktura: faktura@installatoren.as

Org nr: 912 645 177

Ansatte Fredrikstad

Øyvind Pedersen

Aut. installatør

Mobil: 991 22 811
E-post: oyvind@installatoren.as

Vidar Gulbrandsen

Ansvarlig Kalkyle

Mobil: 414 03 041
E-post: vidar.gulbrandsen@installatoren.as

Kristian Antonsen

Avd. Leder Service

Mobil: 977 01 699
E-post: kristian@installatoren.as

Marius Hansen

Avd. Leder Prosjekt

Mobil: 977 85 780
E-post: marius@installatoren.as

Thomas Arnesen

Prosjektleder

Mobil: 909 43 336
E-post: thomas@installatoren.as

Jan-Egil kristiansen

Prosjektleder

Mobil: 481 28 409
E-post:jan.egil@installatoren.as

Petter Løken

Prosjektleder

Mobil: 454 27 849
E-post: petter.loken@installatoren.as

Andreas Kristensen-Nilsen

Prosjektleder

Mobil: 959 78 651
E-post: andreas.nilsen@installatoren.as

Petter Graham

Assisterende Serviceleder

Mobil: 995 93 290
E-post: petter@installatoren.as

Zarian kristiansen

Servicemontør/Reklamasjons ans.

Mobil: 977 66 068 E-post: zarian@installatoren.as

Johnny Baardsen

Salgsleder

Mobil: 410 07 820
E-post: johnny@installatoren.as

Maciej Cwyk

Prosjektleder

Mobil: 903 67 038
E-post: maciej@installatoren.as

Martin Haugland

Prosjektleder

Mobil: 979 78 024
E-post: martin@installatoren.as

Arne Juliussen

Mellomleder

Mobil: 468 42 390
E-post: arne@installatoren.as

William André Cunningham

Servicemontør

Mobil: 908 40 887
E-post: william@installatoren.as

Trygve Myhre Kristoffersen

Mellomleder

Mobil: 416 70 747
E-post: trygve@installatoren.as

Jon Atle Mathisen

Montør

Mobil: 915 44 069
E-post: jon.atle@installatoren.as

Mads Falkenbo

Basmontør

Mobil: 469 54 350
E-post: mads@installatoren.as

Jan Daniel Stylo

Basmontør

Mobil: 906 22 018
E-post: Jan.daniel.stylo@installatoren.as

Petter Johansen

Montør/Tavlemontør

Mobil: 903 69 571
E-post: petter.johansen@installatoren.as

Dan Martin Kastbjerg

Montør

Mobil: 994 06 363
E-post: post@installatoren.as

Thomas Alme

Basmontør

Mobil: 483 05 760
E-post: tomas.alme@installatoren.as

Michal Waskowicz

Montør

Mobil: 981 39 103
E-post: post@installatoren.as

Mikael Konopa

Basmontør

Mobil: 948 87 709
E-post: michal@installatoren.as

Ole Martin Stene

Montør

Mobil: 954 15 079
E-post: ole.martin@installatoren.as

Korab Haziri

Montør

Mobil: 922 93 863
E-post: korab@installatoren.as

Charlotte Unnestad

Montør

Mobil: 901 97 291
E-post: post@installatoren.as

Ali Jaha

Montør

Mobil: 472 00 193
E-post: post@installatoren.as

Thomasz Bielski

Montør

Mobil: 405 68 174
E-post: post@installatoren.as

Eivind Martinsen

Montør

Mobil: 979 47 136
E-post: post@installatoren.as

Karudakiri Krishnasamy

Montør

Mobil: 998 81 442
E-post: post@installatoren.as

Nils Leivann

Tekniker/Internkontrollør

Mobil: 908 72 811
E-post: nils.leivann@installatoren.as

Per Øivind Klausen

Montør

Mobil: 465 17 119
E-post: post@installatoren.as

Henrik Sagen

Tekniker/Internkontrollør

Mobil: 905 28 020
E-post: henrik.sagen@installatoren.as

Stian Johnsen

Servicemontør

Mobil: 977 83 600
E-post: stian@installatoren.as

Edward Dahl

Servicemontør

Mobil: 909 97 597
E-post: edward@installatoren.as

Thomas Waaler

Servicemontør

Mobil: 48210 047
E-post: post@installatoren.as

Espen Simonsen

Servicemontør

Mobil: 971 18 850
E-post: espen@installatoren.as

Magnus Baltzersen Olsen

Servicemontør

Mobil: 976 03 653
E-post: magnus.olsen@installatoren.as

Marte Louise Myrrusten

Servicemontør

Mobil: 924 19 334 E-post: post@installatoren.as

Sigfred Havdahl

Leder Internkontroll

Mobil: 905 21 277
E-post:sigfred@installatoren.as

Anders Lunde

Servicemontør/ tekniske styringssystemer

Mobil: 932 16 420
E-post: anders@installatoren.as

Eirik Bjerke

Servicemontør

Mobil: 948 79 330
E-post: eirik@installatoren.as

Petter Warhuus

Servicemontør

Mobil: 908 53 285
E-post: post@installatoren.as

Ole Petter Bjerkeli

Montør

Mobil: 908 96 847
E-post: ole.petter.bjerkeli@installatoren.as

Viktoras Armonas

Montør

Mobil: 925 59 476
E-post: post@installatoren.as

Mirsad Jaha

Montør

Mobil: 478 38 096
E-post: post@installatoren.as

Geir Espendalen

Servicemontør

Mobil: 907 51 284
E-post: geir.espedalen@installatoren.as

Semir Mehinovic

Servicemontør

Mobil: 911 99 244
E-post: semir@installatoren.as

Markus Christensen

Montør

Mobil: 481 25 641
E-post: post@installatoren.as

Frank Arnesen

Lageransvarlig

Mobil: 934 47 035
E-post: frank@installatoren.as

Morten Christensen Torp

Trainee prosjektering/kalkulasjon

Mobil: 932 54 561
E-post: morten.c.torp@installatoren.as

Andrian Stratan

Hjelpemontør

Mobil: 925 62 209
E-post: post@installatoren.as

Aleksander Gulbrandsen

Hjelpemontør

Mobil: 917 61 679
E-post: post@installatoren.as

Adrian Dinga

Hjelpemontør

Mobil: 915 47 060
E-post: post@installatoren.as

Mats Endre Arntzen

Hjelpemontør

Mobil: 902 79 055
E-post: post@installatoren.as

Chris Nygård

Hjelpemontør

Mobil: 417 48 515
E-post: post@installatoren.as

Adam Klimczak

Hjelpemontør

Mobil: 968 48 006
E-post: post@installatoren.as

Sergiu Stratan

Hjelpemontør

Mobil: 925 58 909
E-post: post@installatoren.as

Ruben Spro

Hjelpearbeider

Mobil: 979 54 824
E-post: ruben_spro@hotmail.com

Alan Tomczak

Servicemontør

Mobil: 411 89 304
E-post: Alan.Tomczak@installatoren.as

Joakim Bruun Edvardsen

Lærling

Mobil: 907 00 854
E-post: post@installatoren.as

Halvor Løwen Andersen

Lærling

Mobil: 906 28 160
E-post: post@installatoren.as

Knut Jørgen Kollerød

Lærling

Mobil: 988 78 933
E-post: post@installatoren.as

Viktor Aleksander Rein

Lærling

Mobil: 965 12 270
E-post: post@installatoren.as

Ermin Besic

Lærling

Mobil: 939 41 859
E-post: post@installatoren.as

Ole Kristian Kjelsås Nybøle

Lærling

Gentrit Haziri

Lærling

Oscar Skjeltorp

Lærling

Erik Olsen Bøhle

Lærling

Andreas Ekeberg Syversen

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Anders Engen

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Christoffer Eliassen

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Casper Nomell

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

TOP